index firemni kurzy individualní kurzy ucitele nejcastejsi dotazy ceniky kontakt

MOTIVATED, READY TO MAKE STEPS...business womenE-mail: info@orangeenglish.cz

Telefon: 608 918 106
Skype: honney73


Zde si můžete stáhnout a vyplnit orientační přihlášku:

Moje přihláška do kurzu

SKUPINOVÉ I INDIVIDUÁLNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST

Nabízím vám skupinové a individuální kurzy angličtiny různých pokročilostí vedené mnou, případně dalšími zkušenými lektory.

Vybírat si můžete z následujících kurzů pro veřejnost:

Budeme se společně se věnovat zvládnutí běžných životních situací, stejně tak jako pracovním nebo studijním záležitostem, které jsou pro vás aktuální. Začít můžete po celý školní rok, kdykoli se mi můžete ozvat.

Přijděte si zdarma otestovat, jak na tom v tuto chvíli jste

Ano. Zastavte se a zjistěte, jak na tom právě je Vaše angličtina. Výsledky testu a ústního pohovoru Vás mohou dále nasměrovat ve studiu.

V případě, že Vás některý z kurzů zaujme, nabízím Vám zde také v levém sloupečku přihlášku ke stažení. Samozřejmě se na mne kdykoliv obraťte s případnými dotazy.

Obrovský potenciál dětí a mladých studentů

Dalším přímou zkušeností je fakt, že znalost angličtiny u mnoha dětí, na základních a nezřídka i na středních školách někdy vůbec neodpovídá počtu let, po které se ji věnují. Mladí lidé ale mají obrovský potenciál se jazyk rychle učit, což je pro ně pak devizou do celého života. Velmi dobře se nám osvědčila individuální výuka nebo výuka ve dvojicích. Přináší to rychlé pokroky i ve škole.

Nová maturita

V souvislosti se státní maturitou z angličtiny jsme pro vás připravili kurz, který Vás k ní bezpečně přivede. Získáte všechny potřebné znalosti s lektorem, který má s touto přípravou přímé zkušenosti a výsledky. Výuka je samozřejmě zaměřena i na praktickou schopnost mluvit a reagovat.

Poděkování

Těší nás spokojenost našich dosavadních klientů a děkujeme jim za spolupráci a vzájemnou důvěru. Jsme tu pro Vás i ve školním roce 2022 - 2023. Těšíme se opět na setkání s Vámi.

Master the language, meet the people...

Mgr. Jan Nejezchleb