index firemni kurzy individualní kurzy ucitele nejcastejsi dotazy ceniky kontakt

ZAPALTE SE S NÁMI PRO ANGLIČTINU...zapalte se s nami pro anglictinuNEBO JSTE SE DO NÍ UŽ S NÁMI PONOŘILI?PONORTE SE S NAMI DO SVETA ANGLICTINYKAŽDOPÁDNĚ SE S NÁMI DOSTANETE O ÚROVEŇ VÝŠ...S NAMI O UROVEN VYS

Email: info@orangeenglish.cz
Telefon: 608 918 106
Skype: honney73

SKLOUBIT KVALITU A ROZUMNOU CENU

Je mým cílem se opravdu naučit mluvit anglicky? Je výhodnější a smysluplnější, když budu studovat v skupině, ve které se stěží dostanu ke slovu a zaplatím za to ročně např. 5200,- až 6000,-Kč? Nebo má větší smysl, když budu mít za podpory lektora možnost opravdu mluvit a budu studovat v malé skupince a zaplatím např. jen 5800,- za kurz, který má ve skutečnosti mnohem vyšší hodnotu?

Jsou lidé, které zajímá pouze cena bez ohledu na kvalitu a smysl. A jsou také lidé, kterým jde o to skloubit kvalitu a rozumnou cenu. Vydejte se také touto druhou cestou.

CENÍK VČETNĚ DOPLŇKOVÝCH INFORMACÍ:

Pokročilost: v závislosti na výsledcích Vašeho testu

Velikost studijní skupiny: zpravidla 3-4 lidé, max. 5-6

Přihláška: ke stažení na titulní straně webu

Poznámka: 1vh (vyučovací hodina) = 45min. Ceny za kurz jsou konečné, bez dalších příplatků a platí pro celý školní rok 2019/2020. Každý, kdo studoval doposud nebo se přihlásí na kurz včas dostává zvýhodněnou cenu.

Cena za učebnici není započtena v ceně kurzu.

CENÍK KURZŮ PRO VEŘEJNOST:

Cena platí pro skupinu o 5 studentech.


CENÍK FIREMNÍCH KURZŮ:Platbu za kurz máte možnost rozložit do splátek (pololetní, měsíční) - rád zohledním Vaši aktuální situaci a vyjdu vám vstříc. Přihlášením do kurzu se student zavazuje uhradit plnou částku za kurz, která je nevratná.

Dobrá zpráva je, že naši klienti považují tuto svoji investici do vzdělání s Orange English za dlouhodobě smysluplnou.

Mgr. Jan Nejezchleb