index firemni kurzy individualní kurzy ucitele nejcastejsi dotazy ceniky kontakt

QUESTIONS BRING UNDERSTANDING...sedici na vodeWHEN IN DOUBT, YOU WILL TAKE THE RIGHT DECISION.

KARL KRAUSEmail: info@orangeenglish.cz
Telefon: 608 918 106
Skype: honney73

VAŠE DOTAZY

V praxi spolu většinu otázek probereme přímo na informativní schůzce.

Přesto zde naleznete i některé z dotazů, které pomohou rozšířit Vaše obzory:

Do roka potřebuje většina zaměstanců rychle zvládnout alespoň základy angličtiny. V jakém rozsahu dokážete výuku poskytnout?

Rok je zdánlivě docela dlouhá doba. Nicméně by to vyžadovalo výuku intenzivnější, abychom mohli zaručit, že dosáhneme významných pokroků. U klíčových lidí bychom pro takto krátký čas měli rozhodně uvažovat o individuálních lekcích. Osobně bych je doporučil. Rozsah výuky je samozřejmě pouze na Vás. Dokážeme samozřejmě zajistit i výuku v celé firmě. Ozveme se Vám a můžeme si domluvit osobní schůzku, na které probereme možnosti a Vaše konkrétní potřeby.

Musí lidi z fabriky jezdit na výuku k Vám?

To samozřejmě nemusí. Přijedeme přímo za Vámi. Firmy ani jednotlivci u nás neplatí za pronájmy prostor pro výuku široké veřejnosti, které pak nevyužijí. Díky tomu Vám můžeme nabídnout cenu, kterou jsem Vám psal v posledním e-mailu.

Potřebujeme zlepšit obchodní angličtinu. Nabízíte i tuto?

Dobrá otázka. Samozřejmě ano. Pomáháme firmám zlepšit jejich úroveň angličtiny tam, kde to potřebují. Pomůžeme Vám tedy i s angličtinou obchodní. Chápeme, že se potřebujete domluvit nejen v běžných situacích, ale také při jednáních a chcete, aby angličtina, kterou použijete v e-mailové a jiné korespondenci, měla reprezentativní úroveň.

Jsem zodpovědná za výuku jazyků v naší firmě. Jaké nabízíte služby kromě výuky samotné?

Máte jistě pravdu, že to není zdaleka jen o kvalitní výuce. Každá firma má svoje potřeby a podle nich se odvíjí směr a cíl výuky. Nabízíme jako samozřejmost pololetní i závěrečné testování studentů, jejichž výsledky dostanete obratem k dispozici. Testy jsou v souladu s mezinárodním jazykovým referenčním rámcem CEF. Na závěr školního roku Vás budeme písemně informovat také o průběhu výuky a poskytneme Vám přehledné, písemně zpracované hodnocení pokroku všech studentů. Také průběžně vedeme docházkové listy se záznamy toho, čemu se věnujeme na hodinách. V případě potřeby pro Vás zajistíme i odborné překlady, u nichž vždy provádí záverečnou korekturu rodilý mluvčí.

Ptejte se, volejte s dotazy...

Probereme spolu Vaše konkrétní potřeby.